O mnie

anna walasek bojanowska

Nazywam się Ania Walasek – Bojanowska. Jestem psychologiem, psychoterapeutą i doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Prowadzę psychoterapię, warsztaty rozwoju osobistego oraz zajęcia dla studentów. Pracuję w dwóch warszawskich ośrodkach: Poradni Psychologicznej „Strefa Myśli” oraz Gabinecie Psychologicznym „Mind’s Area”. Naukowo jestem związana z Instytutem Psychologii Stosowanej Akademii Pedagogiki Specjalnej.

To, co wiem, jest mądrością moich mistrzów, nauczycieli i przewodników. Nie na każde pytanie znam odpowiedź, nie wszystko rozumiem. Moja wiedza wypływa z błędów i głupot, które popełniłam, ze ślepych zaułków, w których byłam. Jestem mądra swoimi porażkami i sukcesami, swoją frustracją i spełnieniem, obawą i nadzieją, bezradnością i determinacją.

Pomagam poczuć ulgę i uwolnić się od tego, co już nie służy. Robię przestrzeń na wszystkie tematy, uczucia i impulsy. Słucham i próbuję odczytać to, co niewypowiedziane, to co kryje się pomiędzy słowami. Pomagam zajrzeć w głąb siebie, by odkryć to, co naprawdę ważne. Asystuję przy narodzinach nadziei, siły i mocy. Pomagam odnaleźć drogę do szczęścia i spokoju.